o firmiePrzedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "PakSol" Leszek i Małgorzata Witczak Spółka Jawna powstało w 1991 roku jest więc najstarszą firmą na rynku solnym współpracującą z Janikowskimi Zakładami Sodowymi "Janikosoda" S.A. w Janikowie (obecnie CIECH Soda Polska S.A.) oraz oficjalnym przedstawicielem "Ciech" S.A. z siedzibą w Warszawie.

Długoletnimi kontrahentami firmy jest kilkaset przedsiębiorstw z terenu całej Polski a także od kilku lat liczne podmioty zagraniczne z krajów Unii Europejskiej. W ponad 30 - letnim okresie naszego istnienia zdobyliśmy i utrzymujemy zaufanie naszych klientów dając się poznać jako wiarygodny i rzetelny partner.

 

Asortyment soli oferowany przez naszą firmę pochodzi wyłącznie z Janikowskich Zakładów Sodowych "Janikosoda" S.A.(obecnie CIECH Soda Polska S.A.), Kopalni Soli Kłodawa S.A. oraz K+S Polska Sp. z o.o., spełnia kryteria najwyższej jakości i oferowany jest w konkurencyjnych cenach wraz z wymaganymi atestami i certyfikatami.

Prowadzona w sposób ciągły rozbudowa i modernizacja przedsiębiorstwa finansowana wyłącznie z własnych środków ma na celu stałe doskonalenie poziomu produkcji oraz poprawę logistyki aby dzięki temu nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani.

Korzystna lokalizacja przedsiębiorstwa znajdującego się na trasie Poznań - Bydgoszcz gwarantuje wygodne dotarcie do naszych magazynów. Dysponujemy własnym transportem -  zamówione produkty dowozimy do Klienta przy minimalnym zamówieniu w ilości 2 ton.

Od 23.05.2012 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Na życzenie naszych Kontrahentów i Klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Zamieszczony poniżej Certyfikat Rzetelności jest dowodem naszej niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w biznesie.

logo-krd

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Prowadzimy również sprzedaż online w firmowym sklepie internetowym oraz na platformie Allegro.

     

Dane Rejestrowe

P.P.H.U. PakSol Spółka Jawna Leszek i Małgorzata Witczak
ul.Żnińska 13 a , 62-110 Damasławek

NIP: 7660003451 ; REGON: 570053390
KRS: 0000048707

Dane Kontaktowe

PakSol Spółka Jawna
ul.Żnińska 13 a, 62-110 Damasławek

Telefon: +48 67 261 39 00; +48 600 451 361
Email: info@paksol.pl

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.